BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kurum Personeli Değerlendirme Toplantısı yapıldı

Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzde görevli tüm personelin katılımıyla değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kurum Personeli Değerlendirme Toplantısı yapıldı

Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK başkanlığında ve Şube Müdürlerimiz Ercüment KUTLU ve Yücel KORKMAZ´ın katılımıyla kurumdaki tüm personelle dönem değerlendirme toplantısı yapıldı. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK toplantıda yaptığı konuşmasında; "Değerli arkadaşlarım Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün kurulduğu 2 Aralık 2013´ten bugüne kadar çok zor şartlardan ve zorlu mesai süreçlerinden sonra hep birlikte çok iyi seviyelere geldik. Hepinize çok teşekkür ediyorum. İlçemizi bu azim ve kararlılıkla hep birlikte bir ekip olarak bu 65 kişilik ekibimizle daha da iyi seviyelere hep birlikte taşıyacağız. İlimizde uygulanan BENGİ Projesi ile bu ekibimizle birlikte İlçemizdeki Eğitim-Öğretim faaliyetlerinin yürütülmesinde daha fazla çalışacak, bizden hizmet alanlarla karşı her zaman güler yüzlü ve pozitif yaklaşım göstererek görevimizi yürütmeye devam edeceğiz. Personelimizin arasındaki iletişim çok önemli. İletişim ne kadar daha iyi seviyelere gelirse işler o kadar planlı ve düzenli olarak yürütülür. Ekip olarak daha önemlisi bir takım olarak birbirimize olan bu sevgi ve saygı ile iş yükümüz ne kadar ağır olursa olsun her zaman işimizde mutlu ve huzurlu oluruz. İnsana hizmetten daha büyük bir şeref yoktur. Biz ekibimizle işimize olan bağlılıkla ve hakkaniyetle tüm paydaşlarımıza daha fazla hizmet etmeye devam edeceğiz." dedi.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Ercüment KUTLU ve Yücel KORKMAZ tüm personelimize başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

 

25-01-201725-01-201725-01-201725-01-201725-01-201725-01-201725-01-2017

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.