BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Çetin Keren'in 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Çetin Keren'in 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

2022-2023 Eğitim-öğretim yılı 12 Eylül'de başlayacak. Tüm okul idarecilerimiz, öğretmenlerimiz, yardımcı personelimizle birlikte gerekli hazırlıklar yapılarak okullarımızda öğrencilerimizin sağlıklı bir eğitim öğretim yılı geçireceği eğitim ortamları hazırlanmıştır.   

Çocuklar bizim geleceğimizdir. Bu bilinçle, düşünen, araştıran, yeni fikirlere açık, sorumluluk duygusuna sahip, milli kültürümüzü benimsemiş, bilim ve teknoloji üretimine yatkın, beceri düzeyi yüksek, manevi değerlere bağlı, üretken ve bilgi çağı insanı yetiştirmek devletimizin temel amacı ve bizlerin de en önemli asli görevleri arasındadır. Ülkemizin yarınlara en güzel şekilde hazırlanması için evlatlarımızı iyi yetiştirmek zorundayız. Bu okullarımızdan yetişecek evlatlarımız da ailelerine yakışır bir şekilde sorumluluk yüklenecek ve ülkemizi çağdaş medeniyet seviyesine değil, daha üstüne çıkaracaklardır.  

Okullarımız ancak öğrencilerimizin varlığıyla anlam bulmaktadır. Bu noktada velilerimiz, eğitim yolculuğunun en önemli paydaşlarıdır, öğrencilerimizin sağlıklı bir eğitim dönemi geçirmeleri konusunda velilerimizin desteğine her zaman ihtiyaç duymaktayız. Öğretmenlerimiz ve velilerimiz işbirliği içerisinde, güçlü bir iletişim kurduğunda öğrencilerimizin akademik, sosyal, sportif ve sanatsal gelişimlerine en üst düzeyde katkı sunulacaktır.

2022-2023 eğitim öğretim yılında tüm öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve eğitim camiamıza başarılar diliyor, yeni eğitim-öğretim yılının hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.  

Çetin Keren
İlçe Milli Eğitim Müdürü

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.