BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Çetin KEREN'in yarıyıl tatili mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Çetin KEREN'in yarıyıl tatili mesajı

Kıymetli öğretmenlerimiz, değerli veliler, sevgili öğrencilerimiz, 2020-2021 Eğitim ve Öğretim Yılı birinci dönemini geride bıraktık. Dünyamızın ve ülkemizin zor günlerden geçtiği bu dönemde, salgın hastalık tüm hayatımızı etkilediği gibi eğitim-öğretim hayatımızı da etkiledi. Bu olumsuzluklara rağmen Millî Eğitim Bakanlığımız uzaktan eğitimi en geniş şekilde TRT EBA kanalları ve EBA (Eğitim bilişim ağı) üzerinden gerçekleştirmiş oldu. Öğrencilerimizin uzaktan eğitime erişimini sağlamak adına Bakanlığımız tarafından gönderilen 446 adet tablet öğrencilerimize ulaştırıldı. Üç hafta sürecek ara tatilin ardından tüm sınıflar düzeyinde yüz yüze eğitimin başlaması en büyük dileğimizdir.

Değerli meslektaşlarım, uzaktan eğitimde yeniliklere ayak uydurup en iyi biçimde hazırlanarak özverili çalışmalarda bulunan sizleri tebrik ediyor, bu yarıyıl tatilinde sevdiklerinizle birlikte dinlenmenizi ve ikinci döneme aynı motivasyon ile devam etmenizi temenni ediyor, sağlıklı ve huzurlu bir tatil diliyorum.

Değerli velilerimiz, tatili bir fırsat bilerek çocuklarımızın hayallerini destekleyip onlarla vakit geçirmenizi, birlikte kitap okumanızı ve onlara rehberlik yapmanızı tavsiye ediyorum.

Değerli öğrencilerimiz, uzaktan eğitim sürecinde sizler de yoruldunuz. Bu tatili fırsat bilerek iyi dinlenmenizi, boş vakitlerde kitap okumanızı, özellikle sınava hazırlanan 8. ve 12. sınıf öğrencilerimizin destekleme ve yetiştirme kurslarına devam etmelerini, BİGEP Projesi kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce yapılacak olan çevrimiçi deneme sınavlarına katılarak başarınızı arttırmanızı diliyorum.

Herkesin sevdikleriyle birlikte sağlıklı ve huzurlu bir yarıyıl tatili geçirmesi dileğiyle...

  

Çetin KEREN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.