BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, Ermişler Cumhuriyet Anadolu Lisesi Öğrencileri ile Bir Araya Geldi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, Ermişler Cumhuriyet Anadolu Lisesi Öğrencileri ile Bir Araya Geldi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin KEREN,Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi (BİGEP) Akademik Alanda yapılan çalışmalar kapsamında gerçekleştirilen İzleme ve Değerlendirme Sınavlarında ilk yirmiye giren Ermişler Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi.

Ermişler Cumhuriyet Anadolu Lisesi Konferans Salonunda düzenlenen etkinlikte yaklaşan Yükseköğretim Kurumları Sınavı ( YKS ) öncesi öğrencilerimizin moral-motivasyonunu arttırmak ve sınav sürecini iyi yönetmek amacıyla öğrencilerimiz ile sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz,öğrencilerimizin yıllardır sürdürdükleri eğitimlerinin sonunda mükafatlarını alacakları bu önemli süreçte kaygı ve heyecandan uzak,sağlıklı bir sınav geçirmelerini ve emeklerinin karşılığını almalarını temenni ettiğini  ifade etti.

11-05-202211-05-202211-05-202211-05-2022

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.