BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK’ in "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK’ in "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı

 

Milletimiz, şanlı tarihi boyunca; vatanına, bayrağına, milli ve manevi değerlerine birlik ve beraberlik içerisinde var gücüyle sahip çıkmış, bu değerlerine saldıran hainlere asla geçit vermemiştir.

 

Binlerce yıldır yurt edindiğimiz bu cennet vatan üzerinde kurulu Devletimizin her alanda gösterdiği gelişimini hazmedemeyen FETÖ terör örgütü ve onun uzantısı ihanet şebekeleri, gücünü milletimizden alan ve binlerce yıldır milletimize şanlı zaferler kazandıran kahraman ordumuzun içine sızdırdıkları hainler eliyle 15 Temmuz gecesi milletimizi, devletimizi, istiklalimizi ve demokrasimizi hedef almıştır.

 

Ancak milletimiz, bu hainlerin karşısına dikilerek, kurşun ve bombalara bedenini siper ederek destansı bir dik duruş ile bu hainlere geçit vermemiş, devletine, istiklaline, demokrasisine ve istikbaline sahip çıkmıştır. Milletimiz, bundan sonra da benzeri saldırılara yeltenecek harici ve dâhili düşman ve hainlere, emellerine asla ulaşamayacaklarını en güçlü şekilde bir kez daha göstermiş ve tüm dünyaya demokrasiye nasıl sahip çıkılacağının dersini vermiştir.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, 15 Temmuz gecesi bu hainlere canı pahasına büyük bir kahramanlıkla dur diyen vatandaşlarımızdan ve güvenlik güçlerimizden şahadet mertebesine erişen aziz şehitlerimizi sonsuz rahmetle, kahraman gazilerimizi şükranla anıyor, Milletimize 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü vesilesiyle en kalbi sevgi ve saygılarımı sunuyorum.  

 

 

İbrahim ÇELİK        

İlçe Milli Eğitim Müdürü

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.