BALIKESİR
ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK´in 1 Mayıs Kutlama Mesajı
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK´in 1 Mayıs Kutlama Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2018_05/01124524_Screenshot_2018-04-30-11-39-40_1_2.jpg)
Çalışmak, üretmek, ülke ekonomisine katkı sağlamak, alın teri dökmek kutsal bir faaliyettir. En kutsal kazanç alın teri ile kazanılan helal kazançtır. 1 Mayıs da, emeğin, emektarın, alın terinin, dayanışma ve yardımlaşmanın günüdür. 1 Mayıs’ın, anlamına yakışır bir şekilde dostluk ve dayanışma havasında kutlanmasını dileyerek, başta işçi, memur ve emekçiler olmak üzere bütün milletimizin Emek ve Dayanışma Günü´nü kutluyorum.