BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK´in Kadir Gecesi Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK, bin aydan daha hayırlı mübarek Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK´in Kadir Gecesi Mesajı

Rahmet ve bereket ayı olan Ramazan-ı Şerifin son günlerini yaşarken, yüce kitabımız Kuran-ı Kerimin indirilmeye başlandığı ve yine Kadir suresinde buyrulduğu gibi (içinde kadir gecesi bulunmayan) bin aydan daha hayırlı bir mübarek geceyi hep birlikte idrak etmenin huzurunu yaşayacağız. Rahmet ve mağfiretin sağanak halinde indiği Kadir Gecesi, faziletine inanarak idrak ettiğimiz takdirde kurtuluşumuza vesile olacaktır.

Bu mübarek gecede, kalplerimizin kötülüklerden arınması, gönül dünyalarımızın aydınlanması, manevi huzurumuzun artması ve bu gecenin feyiz ve bereketinden manen en iyi biçimde istifade edilmesi dilek ve temennisiyle, başta eğitim camiamız olmak üzere, aziz milletimizin ve tüm İslam Aleminin Kadir gecelerini kutlar bu gecenin; insanlığın barış, huzur ve saadetine ayrıca bütün müminlerin de affına vesile olmasını Cenab-ı Allah´tan niyaz ediyorum.

 

İbrahim ÇELİK

İlçe Milli Eğitim Müdürü

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.