BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çelik´in Ortak Sınavlar Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ÇELİK, İlçemiz genelinde gerçekleştirilecek olan 8. Sınıflar "I. Dönem Merkezi Ortak Sınavına" (TEOG) ilişkin mesaj yayınlayarak, sınava girecek öğrencilerimize başarılar diledi.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çelik´in Ortak Sınavlar Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK ; “8. Sınıf öğrencilerine yönelik 23 Kasım 2016 Çarşamba günü Türkçe, Matematik ile Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, 24 Kasım 2016 Perşembe günü ise Fen ve Teknoloji, TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ile Yabancı Dil derslerinden 1. Dönem Merkezi Ortak Sınavları yapılacaktır. Sınav saat 09:00’da başlayacak ve her ders için sınav süresi 40’ar dakika olup 20’şer soru sorulacaktır” dedi.

İlçemizde 23-24 Kasım 2016 tarihlerinde 16 Mahalle ve 13 Merkez Okulumuz olmak üzere 29 farklı kurumda yapılacak sınavların öğrencilerimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.  Sınavlar ile ilgili hazırlıklarımız tamamlanmıştır. 8. sınıflar 1. Dönem Merkezi Ortak Sınavları  23-24 Kasım 2016 tarihlerinde sorunsuz bir şekilde yapılacaktır. Ortak sınavlar öğrencilerimizi yarıştırmak amacıyla yapılmıyor. Eğitim-öğretim yılında okullarımızda yapılan diğer sınavlardan farkı yoktur. 1. Dönem Merkezi Ortak Sınavlarına katılacak 8. Sınıf öğrencilerimize başarılar diliyorum. Öğrencilerimizi yetiştiren yönetici ve öğretmen arkadaşlarımıza çalışmalarından, öğrenci velilerimize ise katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.