BALIKESİR
ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK´in TEOG Teşekkür Mesajı
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK´in TEOG Teşekkür Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2016_08/k_13184412_teogtercihsonuclarinezamanaciklaniyor7479914.jpeg)
"Altıeylül ilçe sınırlarımız içerisindeki öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmeye devam ediyoruz. Kurumlarımıza gereken ilgiyi fazlasıyla gösteren halkımıza da ayrıca teşekkür ederiz.
Öğrencilerimizin yeni okullarının onlara daha iyi başarılar getirmesini diler; tüm öğrencilerimizi ayrı ayrı kutlarım. Öğrencilerimize kılavuzluk eden tüm öğretmenlerimize, personelimize ve öğrencilerimizin ailelerine şükranlarımı sunarım. "
İbrahim ÇELİK
İlçe Milli Eğitim Müdürü