BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK'in "Veda" Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK'in

   Saygıdeğer amirlerim, değerli okul/kurum idarecilerimiz, kıymetli öğretmenler, sevgili öğrenciler ve sayın veliler;

2013 yılı itibariyle yürütmeye başladığım ve kurucu müdür unvanıyla büyük bir gururla yürüttüğüm Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden 31.12.2020 tarihi itibariyle ayrılmış bulunmaktayım.

Bir bayrak yarışı misali başladığımız bu kıymetli görevi, taze kanlara devretmenin vakti zamanıdır.

Eğitim faaliyetleri söz konusu olduğunda her zaman var gücüyle destek olan, saygıdeğer amirlerime ve birlikte çalışma imkanı bulduğum tüm diğer kurumların kıymetli amirlerine sonsuz hürmetlerimi sunuyorum.

Görev sürem boyunca nazımızı çeken, her zaman en yakın çalışma arkadaşlarım olan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeline ve okul/kurum idarecilerimize teşekkürü borç bilirim.

Asli görevlerini her zaman layıkıyla yerine getirirken, bunun yanında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak aldığımız kararları benimseyip, sahip çıkan, harekete geçilmesi gerektiğinde sorumluluk almaktan kaçınmayan İlçemizin kıymetli öğretmenlerine şükranlarımı sunuyorum.

Bizleri her türlü platformda başarılarıyla gururlandıran öğrencilerimize ve her zaman daha iyisini isteyerek bizleri diri tutan velilerimize saygı ve sevgilerimi sunuyorum. 

Görev süremde her zaman iyiyi ve güzeli benimsemeyi şiar edindim, her yola "niyet hayır, akibet hayır" diyerek çıktım. Ancak bir insan ömrü için uzun sayılacak bir süre yürüttüğüm bu görevde mutlaka  eksiklerimiz, hatalarımız da olmuştur. Birlikte mesai yapma şerefine eriştiğim hiç kimsenin niyetimden şüphe etmeyeceğini biliyorum. Yüreğinde Allah korkusunu hissedip, kul hakkının ne dünyada ne ahirette ödenmeyeceğini bilsem de  elbetteki beşer, olmamız hasebiyle de birbirimize muhakkak  hakkımız geçmiş olabilir. Bu nedenle bütün arkadaşlarımın haklarını helal etmesini istirham ediyorum. Varsa bizim de hakkımız fazlasıyla helali hoş olsun.

Bu bayrak yarışında, bayrağı daha ileriye götürebilmek, Altıeylül İlçesinin daha başarılı ve nitelikli bir eğitim yapısına kavuşturmak için çalışacak olan kıymetli meslektaşıma başarılar diliyor ve Allah utandırmasın diyorum.

Allah (C.C.) 'tan niyaz ederim ki; bu değişiklik başta Altıeylül İlçe Milli Eğitim camiası ve öğrencilerimiz olmak üzere; eğitim için çalışan, üreten, emek veren herkes için hayırlı olsun.

 

 

 

 

İbrahim ÇELİK

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.