BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK´in Yarıyıl Tatili Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK´in Yarıyıl Tatili Mesajı

   İlk dönemin tamamlanması yeni bir sürecin de başlangıcı anlamı taşımaktadır. Ben gönülden inanıyorum ki siz öğrencilerimiz ara tatil döneminde kendinizi muhasebe etme ve ikinci döneme daha güzel bir başlangıç yapma şansını yakalayacaksınız. Bu sayede derslerinize daha dinamik başlayacak ve gelecekteki hedefleriniz için daha azimli ve kararlı olacaksınız. 

     Balıkesir Valimiz Sayın Ersin YAZICI himayesinde Altıeylül İlçemiz de dahil olmak üzere tüm Balıkesir'de yürütülen Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme (BENGİ) Projesi kapsamında Müdürlüğümüz bünyesindeki tüm kurumlarımızda eğitim öğretimin kalitesinin artırılması ve eğitim ortamlarının sürekli geliştirilmesi yönünde yaptığımız çalışmalarla tüm öğrencilerimizin daha da başarılı sonuçlar elde edeceğine yürekten inanıyorum.

    Bir dönem boyunca çocuklarımızın her alanda yetişmesinde fedakârlıktan kaçınmayıp gayret gösteren tüm öğretmen arkadaşlarıma ve geleceğimizin teminatı kıymetli öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum. Bütün kurumlarımızda eğitim öğretim faaliyetlerinin sorunsuz bir şekilde yürütülmesinde mesai mefhumu gözetmeden büyük bir azimle çalışan bütün yönetici ve öğretmen tebrik ediyor velilerimize de şükranlarımı sunuyorum.

                                                                                                                                                                                                                                       İbrahim ÇELİK         
                                                                                                                                                                                                                                İlçe Milli Eğitim Müdürü

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.