BALIKESİR
ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK´ten 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi´ne Teşekkür Ziyareti
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi öğretmen ve idarecilerine teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK´ten 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi´ne Teşekkür Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_30134541_20161130_093255.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ÇELİK, 24/11/2016 tarihinde Salih Tozan Toplantı ve Gösteri Merkezinde gerçekleştirilen 24 Kasım Öğretmenler Günü programını başarıyla gerçekleştirdikleri için 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi öğretmenlerine teşekkür etti. Okul Müdürü Mansur BACANAK´a teşekkür plaketi vererek başarılar diledi. Programda görev alan öğretmenlere İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.