İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Plevne İlkokulu ve Plevne Ortaokulu ziyaret etti
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çelik, Plevne İlkokulu ve Plevne Ortaokulu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Plevne İlkokulu ve Plevne Ortaokulu ziyaret etti](/meb_iys_dosyalar/2017_10/19140244_DSC_5506.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çelik, Plevne Ortaokulunu ziyaret ederek Okul Müdürü Caner Kiraz´dan yeni müfredat programlarının okuldaki işleyişi hakkında bilgi aldı. Plevne Ortaokulu öğretmenleri ile toplantı yaparak okulda uygulanan BENGİ Projesi kapsamındaki faaaliyetler hakkında bilgi aldı. Eğitim-Öğretim´de kalitenin yükseltilmesi için yapılacak çalışmalar hakkında öğretmenlerle görüş alış verişinde bulundu.
Plevne İlkokulu ziyaretinde ise Okul Müdürü Cevap Sarp´tan okulda yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Plevne İlkokulu Öğretmenleri ile de bir toplantı yaparak BENGİ Projesi kapsamında yürütülen faaliyetler ve planlanan çalışmalar hakkında bilgi aldı.