BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz "Tekno Atölye" inşaatını inceledi

Organize Sanayi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde Balıkesir Sanayi Odası tarafından yapılan Yenilenebilir Enerji Atölyesini ziyaret etti.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz "Tekno Atölye" inşaatını inceledi

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK, Şube Müdürümüz Mahmut Ali ŞAHİN ile birlikte Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Balıkesir Sanayi Odası ve Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü tarafından imzalanan protokolle Altıeylül Organize Sanayi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde kurulacak “Tekno Atölye”nin inşaatını yerinde inceledi.

Atölye bünyesinde makine teknolojisi, metal teknolojileri, endüstriyel otomasyon ve yenilenebilir enerji atölyeleri ile bilişim teknolojileri, hidrolik pinomatik, mekatronik ve CNC otomatik dershaneleri yer alacak. Kurulacak atölyede ayrıca Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde açılacak mesleki eğitim kursları da düzenlenecek.

22-09-201722-09-201722-09-2017

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.