BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Satranç Türkiye Birincisi öğrencimizi ödüllendirdi

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK, Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonu Zağnospaşa Ortaokulu öğrencimiz Elifnaz AKAT´ı ödüllendirdi
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Satranç Türkiye Birincisi öğrencimizi ödüllendirdi

Zağnospaşa Ortaokulu Müdürü Cüneyd AKCURA, satranç eğitmeni Murat KARTAL, öğrencimiz Elifnaz AKAT ve annesi Melek AKAT İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK´i makamında ziyaret etti.  Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası’nda yaptığı 9 maçın 8’ini kazanarak 10 yaş kızlarda Türkiye Şampiyonu olan Zağnospaşa Ortaokulu 5. Sınıf öğrencisi Elifnaz AKAT´ı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK kutlayarak tebrik etti ve altınla ödüllendirdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün başarını neye borçlusun sorusuna cevap olarak Elifnaz AKAT; "Başarımın en büyük kriteri çalışmak. Ayrıca ben öğretmen olmak istiyorum. Aynı zamanda spora devam etmek istiyorum." dedi.

Elifnaz´ın annesi Melek AKAT ise, "Yarışmalara 4 yıldır katılıyoruz. Hiç pes etmedik. Hep Milli Takım Havuzunda olmak için çalıştık şimdi bu başarıyı yakaladık." dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK; " Başarından dolayı tekrar tebrik ediyorum. Bu gurula giydiğin Milli Takım forması herkese nasip olmuor. Bunu sen çok çalışarak hakettin. Senin bu yeteneğinle umarım daha büyük başarılara imza atacaksın. Sporcumuzun bu kadar mütavazi olması çok hoşumuza gidiyor. Emeği geçenleri, aileni, öğretmenlerini tekrar tebrik ediyorum." dedi.

 

08-02-201708-02-201708-02-201708-02-201708-02-201708-02-2017

 

 

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.