BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin Keren'in 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yıl Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin Keren'in 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yıl Sonu Mesajı

Sevgili Öğrencilerimiz;

Elinizden geleni yaparak yıl boyunca çalıştınız. Gayretleriniz neticesinde, sabırsızlıkla beklediğiniz karnelerinizi aldınız. Her birinizi gayretinizden ve başarılarınızdan dolayı içtenlikle kutluyorum. Sizin sahip olduğunuz yeteneklerinizi keşfederek hedefinize ulaştıracak olan güç sizde gizlidir. Bu yolda bizler, öğretmenleriniz ve aileniz her koşulda sizlerin yanında olacağız.

 

Değerli Velilerimiz;

İnanıyoruz ki her insan birbirinden farklı üstün özelliklerle bezenmiştir. Bir doktorun her hastasına aynı ilacı ya da tedaviyi uygulayamayacağı gibi bizler de çocuklarımızı yetiştirirken her farklılığı göz önünde bulundurarak hassas davranmalıyız. Çocuklarımızla yakından ilgilenerek onlara gereken desteği ve güveni verdiğimiz ölçüde hayatta daha başarılı olacaklardır.

 

Kıymetli Öğretmenlerimiz;

Bilgi ile yoğrulmuş, model oluşturduğunuz öğrencilere; iyiliği, hakkaniyeti ve güzel ahlakı kazandırarak onların vatanına, milletine ve insanlığa yararlı bireyler olabilmesi için var gücünüzle çalıştığınıza inanıyorum. Bu bilinçle görevini yerine getiren sizlere teşekkür ediyorum.

 

Tatilin; sağlık, mutluluk ve huzur içinde geçmesini diliyor, saygılarımı sunuyorum.

 

Çetin KEREN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.