BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin Keren'in Ramazan Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin Keren'in Ramazan Bayramı Mesajı

Bayramlar, insanların kardeşçe kucaklaştıkları, birbirlerine olan sevgi ve saygılarının perçinlendiği günlerdir. Manevi değerlerin yoğun olarak yaşandığı, dargınlıkların unutulduğu, sevgi ve saygının yaygınlaştığı, herkesin birbirine hoşgörüyle baktığı en güzel anlardır.

Tüm güzellikleri ve bereketiyle şimdiden yolunu hasretle bekleyeceğimiz bir Ramazan ayını daha geride bıraktık ve Ramazan Bayramına kavuşmanın sevinci içerisindeyiz. 

Milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği ve kuvvetlendiği günlerdir bayramlar...

Bu vesileyle eğitim camiamız başta olmak üzere tüm halkımızın ve İslâm aleminin Ramazan Bayramını kutluyor; sağlık, başarı ve esenlikler getirmesi dileklerimle saygılarımı sunuyorum.

Çetin Keren
İlçe Milli Eğitim Müdürü

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.