BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ÇELİK´in 2.Dönem Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ÇELİK´in 2.Dönem Mesajı

"2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının 2. dönemi bugün itibariyle başlıyor.  Tatilde dinlenme ve eksikliklerimizi görme imkânı bulduk. İnanıyorum ki iyi bir planlama ve gayretle 2. dönem, 1. dönemde olduğumuz noktadan daha ileride olacağız. Bu noktada siz değerli öğretmen ve velilerimize çok iş düşüyor.  Bunun bilincinde olduğunuzdan da eminim.

Altıeylül ilçesi olarak eğitimde akademik başarının yanında sosyal ve kültürel, sportif etkinliklere de çok önem vermekteyiz. Bu bağlamda tüm Balıkesir’de yürütülen Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme (BENGİ) Projesi kapsamında Müdürlüğümüz bünyesindeki tüm kurumlarımızda eğitim öğretimin kalitesinin artırılması ve eğitim ortamlarının sürekli geliştirilmesi yönünde yaptığımız çalışmalarla tüm öğrencilerimizin daha da başarılı sonuçlar elde edeceğine yürekten inanıyorum.

Öğrencilerimizin bu ülke için faydalı birer birey olma yolunda yaptığı çalışmalardan dolayı sizleri kutluyor, yeni dönemin tüm öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz için başarılı bir şekilde geçmesini temenni ediyorum."

 

 

 

İbrahim ÇELİK                  

Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.