BALIKESİR
ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ÇELİKin LGS ve PYBS Mesajı
02 Haziran 2018 Cumartesi günü ilk kez gerçekleştirilecek olan Liselere Geçiş Sınavı(LGS) ve 03 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavına (PYBS) girecek olan tüm öğrencilerimize başarılar dilerim. Sizlerden beklentimiz; iyi yetişmiş, saygılı, dürüst ve adaletli, kendine güvenen, iletişim ve girişimcilik becerisine sahip, araştıran, sorgulayan, Türkçemizi doğru ve etkili kullanan, vatanını ve milletini seven, milli ve manevi değerlerine bağlı kültürel değerlerini koruyan bir birey olmanızdır. Tüm yıl boyunca gayretle çalışıp sınava girecek olan tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, sınav sonuçlarının ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ederken, sınavlarda görev alacak yönetici ve öğretmenlerimize de kolaylıklar diliyorum.![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ÇELİKin LGS ve PYBS Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2018_06/01211421_mudur_bey_1.jpg)