BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ÇELİK’in LGS ve PYBS Mesajı

02 Haziran 2018 Cumartesi günü ilk kez gerçekleştirilecek olan Liselere Geçiş Sınavı(LGS) ve 03 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavına (PYBS) girecek olan tüm öğrencilerimize başarılar dilerim. Sizlerden beklentimiz; iyi yetişmiş, saygılı, dürüst ve adaletli, kendine güvenen, iletişim ve girişimcilik becerisine sahip, araştıran, sorgulayan, Türkçemizi doğru ve etkili kullanan, vatanını ve milletini seven, milli ve manevi değerlerine bağlı kültürel değerlerini koruyan bir birey olmanızdır. Tüm yıl boyunca gayretle çalışıp sınava girecek olan tüm  öğrencilerimize başarılar diliyor, sınav sonuçlarının ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ederken, sınavlarda görev alacak yönetici ve öğretmenlerimize de kolaylıklar diliyorum.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ÇELİK’in LGS ve PYBS Mesajı

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.