BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yarış Ortaokulunu ziyaret etti

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK, Yarış Ortaokuluna müdür olarak atanan Orhan Aydın´a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yarış Ortaokulunu ziyaret etti

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK, Şube Müdürümüz Mahmut Ali ŞAHİN ile birlikte Yarış Ortaokulu Müdürlüğüne atanan Orhan AYDIN´a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ziyarette "Öncelikle yeni öğretim yılının hayırlı olmasını diliyorum. İlçemizde BENGİ Projesi büyük bir ivmeyle uygulanmaya devam ediyor. BENGİ çalışmaları aslında tüm okullarımızda olağan şekilde yapılan faaliyetleri kapsıyor. Ancak bunlar “Akademik Başarı”, “Değerler Eğitimi”, “Sosyal- Kültürel- Sanatsal- Sportif Faaliyetler”, “Okul-Aile- Toplum Çalışmaları” adı altında dört ana başlık altında toplanıyor. Bu yapılan çalışmalar bize objektif olarak kurumu değerlendirme imkânı sunuyor. Kurumlarımız bu kıstaslar ölçeğinde kendilerini sürekli yeniliyor ve geliştiriyorlar. Orhan Aydın müdürümüze Yarış Ortaokulu Müdürlüğü görevinin hayırlı olmasını diliyorum. Yarış Ortaokulu idarecileri, öğretmenleri olarak Yarış Ortaokulu başarısının artarak devam edeceğine inancım tamdır." dedi.

 

26-09-2017

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.