BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

 

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk´ün 19 Mayıs 1919´da Samsun´a çıkışıyla başlatmış olduğu milli mücadele, Kurtuluş Savaşının kazanılması yolunda tarihimizdeki dönüm noktalarından biri olmuştur.

 

19 Mayıs umutlarımızı yeşerten, kaderimizi değiştiren, bağımsızlığımız adına atılmış tarihi bir adımdır. O günün zorlu şartlarında kadını erkeği, yaşlısı genci demeden tüm yokluklara rağmen malını ve canını vatanının kurtuluşu için siper eden tüm kahramanlarımızı saygı ve minnetle anıyoruz.

İnanıyoruz ki yarınlarımızın teminatı gençlerimiz, ülkemizi daha da ileriye taşıma noktasında kendilerine sunulan fırsatları iyi kullanarak, milli ve manevi değerlerine bağlı, araştıran, üreten ve donanımlı bireyler olarak ülkemize değer katmak için ellerinden gelen gayreti göstereceklerdir.

 

Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğretmen ve öğrencilerimizin  19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını Kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi saygı ile anıyorum.

 İBRAHİM ÇELİK

İlçe Milli Eğitim Müdürü

                      

                                                                                      

 

 

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.