BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK, 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı nedeniyle mesaj yayımladı. Öğrenci, öğretmen ve velilere yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını diledi
İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

Eğitim ve öğretim, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için en fazla önem verilmesi gereken konudur. Uzun bir tatilin sonunda başlayan yeni eğitim öğretim yılında tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, okula yeni başlayan minik yavrularımıza da hayırlı uğurlu olsun diyorum. Biliyorum ki çocuklarımızın eğitim-öğretim hayatına ilk adımlarını attıklarında en büyük destek ebeveynlerinden ve öğretmenlerinden gelecek. Temennimiz o ki yolumuza ışık tutacak çocuklarımız eğitim yuvalarına çabuk adapte olacak ve başarılı bir eğitim öğretim yılı geçireceklerdir.

Değerli Veliler; Ülkemizin geleceğini inşa edecek çocuklarımızın eğitim-öğretim hayatlarında başarılı olmaları için sizlere büyük görevler düşmektedir. Çocuklarımızın okulu, öğretmeni ile iyi bir diyalog içerisinde olup, okul-aile-öğrenci üçgenini sağlam oluşturursak başarı kaçınılmaz olacaktır. Geleceğimizin teminatı çocuklarımız için yeni eğitim ve öğretim yılında da sizlere büyük görevler düşmektedir. Her zaman olduğu gibi üzerinize düşen görevleri layıkıyla yapacağınıza inancım tamdır.

Ülkemizin geleceğini şekillendirecek çocuklarımızı eğiten öğretmenlerimiz. Ne kadar kutsal bir görev yaptığınızı biliyoruz. Kutsal görevinizi her zaman olduğu gibi yerine getireceğinizden zerre kadar şüphem yoktur. Bu duygu ve düşüncelerle 2017-2018 eğitim-öğretim yılının başta öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz olmak üzere velilerimize, ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyor, yeni eğitim-öğretim yılının tüm eğitim camiamıza başarılar getirmesini diliyorum.

 

İbrahim ÇELİK

İlçe Milli Eğitim Müdürü

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.