BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Anneler Günü Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ÇELİK Anneler Günü mesajı yayınladı
İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Anneler Günü Mesajı

Yüce Allah´ın, yeryüzünde kendi zatından sonra en çok hürmet gösterilmesi ve memnun edilmesi gereken varlıklar olarak işaret buyurduğu, sevgili Peygamberimizin, ´Cennet annelerin ayaklarının altındadır.´ hadisiyle büyük bir ulviyet yüklediği annelerimizin gönüllerini daima hoş etmeli, dünyaya geldiğimiz andan itibaren üzerimizden sevgilerini ve hayır dualarını bir an olsun eksik etmeyen annelerimize, her daim hak ettikleri özeni ziyadesiyle göstermeli, onlara canı gönülden iyilikte bulunmayı görev değil bir şeref addetmeliyiz. Onların gönüllerini sürekli hoş tutarak iyi bir insan ve iyi bir toplum olduğumuzu göstermeliyiz.

Sağlıklı toplumsal yapının, huzurlu aile ortamının temeli olan, dünyanın en yüce ve en kutsal görevini sonsuz sevgi ve şefkatle yerine getiren annelerimize saygı, minnet ve şükran duygularımı sunuyorum.

 Bu duygu ve düşüncelerle, başta şehit ve gazi anneleri olmak üzere, bütün annelerin ve anne adaylarının Anneler Günü’nü kutluyor, fedakâr emekleri ile bizleri bugünlere ulaştıran annelerimize sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir ömür diliyorum. Ahirete irtihal etmiş tüm annelerimizi rahmetle ve minnetle yâd ediyorum.

 

İbrahim ÇELİK

İlçe Milli Eğitim Müdürüaltieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.