BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Balıkesir Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünü Ziyareti

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Balıkesir Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünü Ziyareti

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin Keren, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Yaşar Cantürk ile birlikte Balıkesir Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Sayın Mehmet Ali Aşuk'u makamında ziyaret etti. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Mesleki ve Teknik Eğitimin geliştirilmesi, istihdamın artırılması, öğrencilerimizin mesleki ve teknik eğitime yöneltimi konularında yürütülen ortak çalışmaların artarak devam etmesinin sağlanması konuları ile bu yönde yapılacak yeni çalışmalar görüşüldü.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin Keren, Balıkesir Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü'nün mesleki ve teknik eğitim kurumlarımıza sağladığı değerli katkıları için teşekkür etti. Balıkesir Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Sayın Mehmet Ali Aşuk da bölgemizdeki işletmelerin, sanayi kuruluşlarının nitelikli personel ihtiyacının karşılanması, istihdamın artırılması, öğrencilerimizin meslek seçiminde doğru yönlendirilmesi konularında kurum olarak her türlü desteği vermekten memnuniyet duyduğunu ifade etti. Ayrıca Balıkesir olarak organize sanayi bölgeleri, arge merkezleri ile üretim sektöründeki işletmelerin katma değeri yüksek ürünlerin üretimi noktasında ülkemize büyük katkı sağlayacak, gelecekte üretimde rol alacak nitelikli mezunlar yetiştirilmesi konusunda Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün çalışmalarını her zaman desteklemekten memnuniyet duyacaklarını belirtti.

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.