BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Balıkesir Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Ziyareti

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çelik Balıkesir Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cemal Bölücek´i makamında ziyaret etti.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Balıkesir Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Ziyareti

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çelik Balıkesir Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cemal Bölücek´i makamında ziyaret etti. Yapılan ziyarette okullarımızda yürütülen çalışmalarda Üniversite işbirliğinin geliştirilmesi konusu ile Mesleki ve Teknik Eğitim Kurumlarının Mühendislik alanından daha etkin faydalanabilmesi için planlanan etkinlikler ele alındı. 

Dekan Prof.Dr. Cemal Bölücek, Milli Eğitim Kurumları-Üniversite işbirliğine büyük önem verdiklerini ve bu alanda yapılan bütün çalışmaları desteklediklerini ifade ederek İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çelik´e ziyareti için teşekkür etti.

 

07-11-201807-11-2018

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.