BALIKESİR
ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Gökköy İlkokulu Ziyareti
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Gökköy İlkokulu Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2018_03/15120251_DSC_0578.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çelik BENGİ (Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme) Projesi kapsamında Eğitim-Öğretim faaliyetlerinin yerinde incelenmesi amacıyla Gökköy İlkokulunu ziyaret ederek kitap okuma etkinliğine katıldı.Yapılan okuma etkinliğinin ardından öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti.