BALIKESİR
ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün ilçemiz okullarını ziyareti
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün ilçemiz okullarını ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2021_06/07142502_1.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz sayın Çetin KEREN ve Şube Müdürümüz sayın Muttafa UZUN ile birlikte Burhan Erdayı İlkokulu, Hatice Fahriye Eğinlioğlu İlkokulu, Plevne Ortaokulu, Plevne İlkokulu, Ahmet Karatoprak İmam-Hatip Ortaokulu, Mithatpaşa Anaokulu olmak üzere ilçemizdeki okullara pandemi kurallarındaki eğitim öğretim faaliyetlerini inceleme kapsamında ziyaret gerçeklerştirdi.