BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Karamanlar İlk/Ortaokulu Ziyareti

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK, Karamanlar İlk/Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Karamanlar İlk/Ortaokulu Ziyareti

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çelik ve  İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mahmut Ali Şahin Karamanlar İlk/Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti. Okulda incelemelerde bulunarak, Yeni Müfredat Programının uygulanması ve BENGİ Projesi faaliyetleri konusunda okul müdürü Bahattin Gündüz´den bilgi aldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çelik, Karamanlar İlk/Ortaokulu öğretmenleri ile gerçekleştirdiği toplantıda; " Tüm öğretmen arkadaşlarıma öncelikle başarılı, sağlıklı bir eğitim-öğretim yılı geçirmelerini diliyorum. Okullarımızda donatım ihtiyaçları, öğretmen ihtiyaçları bulunmamaktadır. Biz eğitim-öğretimin sorunsuz başlaması için azami gayret gösterdik. Okullarımızda uygulanan müfredat programı yenilendi ve uygulamaya konuldu. Okullarımızı tek tek ziyaret ederek Yeni Müfredat Progaramının uygulanmasında yaşanan sorunları ve sahadaki yansımasını tespit ediyoruz. Öğretmenlerimizin özveriyle ve özümseyerek uyguladığı yeni müfredat programında yaşadıkları sorunları, aksaklıkları bir rapor halinde idaremize göndermelerini talep ediyoruz. Öğretmenlerimizin bu konudaki talepleri bizim için çok önem taşıyor.

Değerli arkadaşlar BENGİ Projesinde okul bazlı olarak yapılan tüm uygulamaları yakından takip ediyoruz. Burada okullarımızda çocuklarımıza dokunabilecek, onlara katkı sağlayacak faaliyetler planlamak gerekiyor. Yapılan etkinliklerin çocuklarımıza davranış anlamında, eğitim-öğretim anlamında ne gibi katkısı oldu bunlara dikkat edelim. 2017-2018 hedeflerimizi belirleyip bu yönde çalışmalar sürdürürken eğitim-öğretimin olmazsa olmaz ayağı velilerimizi de bu sürece katacağız. Gerekirse biz velilerimizin ayağına giderek onları okula çekeceğiz. Okullarımızda sosyal, sportif, kültürel faaliyetlerin sayısını artıracağız.Çocuklarımıza samimiyetle dokunmak lazım. Mesafe almamız için samimi olacağız, istekli olacağız, daha fazla gayret göstereceğiz. Bedenen ve ruhen sağlıklı nesiller yetiştirebilirsek geleceğe güvenle bakabiliriz. Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğretmenlerimize çalışmalarında kolaylıklar diliyorum" dedi.

06-10-201706-10-201706-10-2017

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.