İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Köseler İlkokulu Ziyareti
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çelik, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mustafa Uzun ile birlikte Köseler İlkokulunu ziyaret etti![İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Köseler İlkokulu Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2017_10/24152852_DSC_5612.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çelik, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mustafa Uzun ile birlikte Köseler İlkokulunu ziyaret etti. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK, ziyarette Okul Müdürü İlhami Tülek´ten BENGİ Projesi kapsamında yürütülen çalışmalar ve Yeni Müfredat Programının okuldaki uygulanışı hakkında bilgi aldı. Öğrencilerde okuma alışkanlığının geliştirilmesi için yapılan çalışmaları inceledi. 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılında yapılan BENGİ Projesi çalışmalarına katkılarından dolayı tüm öğretmenlere teşekkür belgesi verildi.