BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Kurum Ziyaretleri

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Kurum Ziyaretleri

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin KEREN, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Mustafa UZUN ile birlikte Altıeylül Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu, Mehmet Akif Ersoy İlkokulu ile Mehmet Vehbi Bolak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin KEREN, kurumlarımızın uzaktan eğitim sürecinde yürüttükleri çalışmaları yerinde değerlendirmek, BİGEP Projesi kapsamında hazırlanan projeler konusunda bilgi almak, kurumlarımızın bina ve donatım malzemeleri konusunda eksik ve ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek ve kurum müdürleri ile  daha nitelikli ve kaliteli bir eğitim öğretim ortamı oluşturmak amacıyla istişarelerde bulunmak amacıyla tüm kurumlarımızı ziyaret edeceğini ifade etti. 

 

19-01-202119-01-202119-01-2021

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.