BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün LYS Sınavına Girecek Öğrencilere Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün LYS Sınavına Girecek Öğrencilere Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mesajında;

"Yıllar boyu çalışmalarının karşılığını almak için ter dökecek gençlerimizi LYS’ye girmenin heyecanı sardı.İnsan hayatının önemli bir dönüm noktalarından biri olan LYS sınavı, üniversite için önemli bir adımdır.Bu adım strese ve gerilime neden olmamalıdır.İnanıyorum ki öğrencilerimiz, büyük bir özveri ile hazırlandıkları bu sınavı en güzel şekilde geçerek LYS sınavında başarılı olacaktır.Ailelerimizin de öğrencilerimizi motive ederek cesaretlerini artıracak ve kaygılarını giderecek yönde davranması onların başarısını arttıracağına inancım tamdır.

  Bu vesileyle 18-19 Haziran 2016 ve 25-26 Haziran 2016 tarihleri arasında yapılacak Lisans Yerleştirme Sınavı´na (LYS) girecek tüm öğrencilere başarılar diler, onları bu sınava hazırlayan anne, baba, idareci ve öğretmenlerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

 

 

İbrahim ÇELİK

İlçe Milli Eğitim Müdürü

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.