BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Öğretmenlerimize Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Öğretmenlerimize Mesajı

Değerli Öğretmenim, yaklaşık bir yılı aşkın bir süre pandemi süreci ile hep birlikte mücadele ediyoruz. Bu zorlu süreçte Bakanlığımız karma eğitim modeline geçmiş, yüz yüze ve uzaktan eğitim sürecini sizlerin özverili çalışmaları ile başarıyla yürütmüştür. Sizlerin uzaktan eğitim sürecine olan katkınız sayesinde öğrencilerimiz zorlanmadan Eğitim Bilişim Ağı (EBA) portalını da kullanarak eğitimlerini aksatmadan sürdürebilmiştir. Sizlerin yaşadığı zorlukları yakinen biliyor aynı heyecan ve azimle çalışmaya devam ettiğiniz için şükranlarımı sunuyorum.

Öğretmenim! Biz milli eğitim camiası olarak büyük bir aileyiz. Birbirimize empati kurarak yaklaşıyor, birbirimizi anlıyoruz. Altıeylül ilçemizde BİGEP Projesini uygulayarak EBA'nın etkin kullanımını sağladığınız,  öğrencilerimizin akademik, sosyal ve duygusal gelişimlerine rehberlik yaparak katkı sağladığınız için sizlere gönülden teşekkür ediyorum. İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak daima yanınızdayım. Sizlerin her türlü sorununuza çözüm oluşturmanın öncelikli görevim olduğunu hatırlatıyor, ilçemizde  başarılı bir eğitim ortamı oluşturulmasında yürüteceğiniz çalışmalar için kolaylıklar diliyorum.

Çetin Keren
İlçe Milli Eğitim Müdürü

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.