BALIKESİR
ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Okul Ziyaretleri Başladı
2016/2017 Eğitim Öğretim yılında tüm kurumları ziyaret etmeyi düşünen sayın müdürümüz, Macarlar İlkokulu ve Ortaokulu ile Karamanlar İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret ederek işe başladı.![İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Okul Ziyaretleri Başladı](/meb_iys_dosyalar/2016_10/k_03121621_sam_3141.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İbrahim ÇELİK yaptığı ziyaretlerinde İdareci,öğretmen ve öğrencilerle buluştu. Onları dinledi. Sorunları yerinde tespit etti.