İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Okul Ziyaretleri Devam Ediyor
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Okul Ziyaretleri Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2018_03/14114436_DSC_0546.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çelik, Eğitim-Öğretim faaliyetlerinin yerinde incelenmesi amacıyla Organize Sanayi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çelik, Okul Müdürü Hasan KILIÇ´dan yeni müfredat programlarının okuldaki işleyişi hakkında bilgi aldı. Organize Sanayi MTAL öğretmenleri ile toplantı yapan ÇELİK, okulda uygulanan BENGİ Projesi kapsamındaki faaliyetler hakkında bilgi aldı. Eğitim-Öğretimde kalitenin yükseltilmesi için yapılacak çalışmalar hakkında öğretmenlerle görüş alış verişinde bulundu.