İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Okul Ziyaretleri devam ediyor
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çelik, Atköy İlkokulu, Aslıhantepecik İlkokulu/Ortaokulu ve Ovaköy İlkokulu/Ortaokulu´nu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti![İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Okul Ziyaretleri devam ediyor](/meb_iys_dosyalar/2017_11/01163344_kapak.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çelik, Eğitim-Öğretim faaliyetlerinin yerinde incelenmesi, BENGİ Projesi kapsamında uygulanan etkinliklerin okullar arasında paylaşımının artırılmasını sağlamak ve okullarımızda 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında uygulamaya konulan yeni müfredat programının uygulanışını değerlendirmek amacıyla Atköy İlkokulu, Aslıhantepecik İlkokulu/Ortaokulu ve Ovaköy İlkokulu/Ortaokulu´nu ziyaret etti. Atköy İlkokulunda yeni yapılan okul binası inşaatında incelemelerde bulundu. İdareci ve öğretmenlerle toplantı yaparak okullarda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.