BALIKESİR
ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Ortamandıra Şehit Gürel Alagöz İlkokulu/Ortaokulu Ziyareti
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ÇELİK, BENGİ Projesi Okuma Etkinliği kapsamında Ortamandıra Şehit Gürel Alagöz İlkokulu/Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri ile bir araya geldi. Yapılan etkinliğe Ortamandıra Mahallesi Muhtarı da katıldı.![İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Ortamandıra Şehit Gürel Alagöz İlkokulu/Ortaokulu Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2017_12/11155056_DSC_7213.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ÇELİK, yapılan okuma etkinliğinin ardından öğretmenlerle toplantı yaparak BENGİ projesi kapsamında yapılan çalışmaları değerlendirdi. Ayrıca yeni müfredatın uygulanışı ile ilgili öğretmenlerden bilgi aldı.