BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Ramazan Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Ramazan Bayramı Mesajı

      Dini ve milli duyguların, sosyal sorumluluk ve dayanışma bilincinin en üst seviyede yaşandığı ve her zaman hayatımızda müstesna yeri olan bayramlarda, sahip olduğumuz güzellikleri paylaşmak, toplumumuzun yardım ve desteğe muhtaç kesimine ilgi ve şefkat göstermek büyük önem taşımaktadır.

    Tarih boyunca bayramların vesile kıldığı kardeşlik ve yardımlaşma duygularını tüm yıla yaymış büyük bir medeniyetin temsilcileri olarak bizler, birlik ve beraberliğimizin vazgeçilmez değerlerinden olan dini bayramlarımızdan Ramazan Bayramı'nı kutlamanın sevinci içerisindeyiz.

      Gönüllerimiz bir yandan bayram coşkusuyla dolarken, diğer yandan dünya üzerinde başta Filistin'de, Kudüs'te, Mescid-i Aksa'da olmak üzere Ramazan Bayramı'na buruk giren müslüman kardeşlerimizin hüzün ve acılarını da aynı şekilde yüreklerimizde hissediyoruz. Bu acıların bir an önce son bulmasını temenni ediyoruz.

       Bu duygu ve düşüncelerle, İslam aleminin ve eğitim camiasının Ramazan Bayramı'nı en kalbi duygularımla kutluyor, sağlıklı, mutlu ve huzur dolu bir bayram geçirmelerini diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

Çetin Keren

İlçe Milli Eğitim Müdürü

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.