BALIKESİR
ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemizin En Yaşlı ve Hayırsever Öğretmeni "Kadriye GÜREL"
24 Kasım öğretmenler günü nedeniyle İlçemiz Kadriye Kemal İlkokulunda kutlama proğramı tertip edildi.![İlçemizin En Yaşlı ve Hayırsever Öğretmeni "Kadriye GÜREL"](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_25152533_img20161125wa0005.jpg)
İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Sami AKOĞLAN´ında katıldığı törenin en önemli misafiri şuan 93 yaşında olan emekli öğretmenimiz Sayın Kadriye GÜREL´di. Kendi yaptırdığı okulda öğretmen ve öğrencilerle buluşan hayırseverin mutluluğu her anına yansıdı. Şube Müdürümüz hayır sever öğretmenin öğretmenler gününü kutlayarak eğitime verdiği destekden dolayı ona teşekkür etti.