BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLKSAN İlçe Temsilciliği Seçimleri Yapıldı

İLKSAN İlçe Temsilciliği Seçimleri Yapıldı

13/1/1943 tarihli ve 4357 sayılı Kanunla Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak kurulan İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı (İLKSAN)'nın idaresini belirlemek amacıyla ilçemiz genelinde kurumlarda görevli İLKSAN'a üye personelimizin katılımı ile İLKSAN İlçe Temsilciliği seçimleri 100. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 19.06.2021 tarihinde gerçekleştirildi.

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde görevli Şef Ayşe Gül,  Plevne İlkokulu Müdürü Cevat Sarp, Burhan Erdayı İlkokulu Müdür Yardımcısı Emin Karabulut, Mehmet Vehbi Bolak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde görevli öğretmen Hacı Bahadır Altan, Yarış Ortaokulu'nda görevli öğretmen Arif Adıgüzel İLKSAN Altıeylül İlçe Temsilcisi seçimlerinde aday oldu.  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin Keren, İLKSAN İlçe Temsilciliği seçim sürecini yerinde inceleyerek tüm adaylara başarılar diledi.

Seçimlerin sonucunda Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde görevli Şef Ayşe Gül ve Burhan Erdayı İlkokulu Müdür Yardımcısı Emin Karabulut İLKSAN İlçe temsilcisi olarak delege olmaya hak kazandı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin Keren, kendilerini tebrik ederek İLKSAN İlçe delegesi olarak yürütecekleri görevlerinde başarılar diledi.

 

19-06-2021

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.