BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kasım Ayı BENGİ İlçe Yürütme Kurulu Toplantısı yapıldı

İlçemiz BENGİ Yürütme Kurulu üyeleri ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ÇELİK´in başkanlığında Kasım ayı toplantısı gerçekleştirildi.
Kasım Ayı BENGİ İlçe Yürütme Kurulu Toplantısı yapıldı

İlçemiz BENGİ Yürütme Kurulu üyeleri ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ÇELİK başkanlığında Kasım ayı toplantısı gerçekleştirildi.

Yapılan toplantıda Eylül ve Ekim ayı çalışmaları değerlendirilerek önümüzdeki zaman diliminde yapılacak çalışmalarla ilgili kararlar alındı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ÇELİK; BENGİ Projesi kapsamında uygulanmakta olan Kitap Okuma, Değerler Eğitimi, Akademik Başarıyı artırmaya yönelik çalışmalar ve Sosyal-Kültürel-Sportif çalışmaların önemi üzerinde konuşma yaptı. Yapılan bu çalışmaların yanı sıra okullarımızda “Türkçenin doğru kullanımı, Geleneksel Çocuk Oyunları, Zeka Oyunları ve Sosyal sorumluluk ödevleri” konusunda yapılan çalışmaların tüm okullarımızda yaygınlaştırılması, yapılan faaliyet ve etkinliklere velilerin de etkin olarak katılımının sağlanması kararlaştırıldı.

 

10-11-2017

 

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.