BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kurum Personeli Değerlendirme Toplantısı

Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yeni kurum binasında hizmet vermeye başlaması münasebetiyle kurum personeli ile değerlendirme toplantısı yapıldı.
Kurum Personeli Değerlendirme Toplantısı

Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz Hasan Basri Çantay Mahallesi Mutlu Sk. No:2 adresinde yeni kurum binasında hizmet vermeye başlamıştır. Müdürlüğümüzde görevli bütün personelin katılımıyla İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK´in başkanlığında değerlendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK; "Tüm Personelimize yeni hizmet binamızın hayırlı olması diliyorum. Bütün idari kadromuzla birlikte mesai arkadaşlarımın disiplin içerisinde özverili bir şekilde yapmış olduğu çalışmalar için teşekkür ediyorum. Bu disiplin ve gayret içerisinde öğrencilerimize, velilerimize ve bütün eğitim çalışanlarına hizmet etmeye devam edeceğiz. Sizlerin başarısı aynı zamanda tüm ilçenin başarısıdır. Biz sizlerden çok memnunuz. Bütün ekibimizde iyi bir sinerji yakaladığımızı düşünüyorum. Biz çalışanlarımızla etle tırnak gibi ayrılmaz bir bütünün parçaları olarak Altıeylül İlçemiz nezdinde vatanımıza, milletimize faydalı nesiller yetiştirmek için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz." dedi.

 

23-09-201623-09-201623-09-201623-09-2016

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.