BALIKESİR
ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MEBBİS Kitap Seçim Modülü Toplantısı Yapıldı
2018-2019 Eğitim Öğretim yılında okutulacak Ücretsiz ders kitaplarının belirlenmesinde dikkat edilecek hususlarla ilgili toplantı, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Yücel KORKMAZ tarafından Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapıldı.![MEBBİS Kitap Seçim Modülü Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_01/31124038_DSC_9158.jpg)
Resmî ve özel bütün okul ve kurumların 2018-2019 eğitim-öğretim yılı kitap ihtiyaçları, okul/kurum yöneticileri tarafından MEBBİS Kitap Seçim Modülü’ne 01/02/2018-28/02/2018 tarihleri arasında girilecektir.
Bu nedenle, resmî ve özel bütün okul/kurum müdürlükleri, öğrenci ve öğretmen sayılarını dikkate alarak kitap ihtiyaçlarını belirleyecek ve belirlediği kitap sayısını Kitap Seçim Modülü’ne girecektir.