BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Bakanlığı Kalite ve Standardizasyon Birimi Tetkik Görevlilerinin Müdürlüğümüzü ziyareti

Milli Eğitim Bakanlığı Kalite ve Standardizasyon Birimi Tetkik Görevlilerinin Müdürlüğümüzü ziyareti

Milli Eğitim Bakanlığı Kalite ve Standardizasyon Birimi Baş Tetkikçileri Mehmet Fatih KURTULMUŞ, Ahmet Tevfik ERDEM ve Yakup OCAK İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin KEREN'i makamında ziyaret etti. İlimizde Belgelendirme Hizmetleri için başvuru yapan okullardan biri olan Bengi Anaokulunun TS EN ISO 9001:2015 ve TS ISO 45001:2018 belgelendirme tetkikini de gerçekleştirecek olan ekibe Şube Müdürümüz ve İşveren Vekilimiz Sayın Ahmet Melik GÜL, İş Güvenliği Uzmanı Öznur UZUNOĞLU, İl Millî Eğitim Müdürlüğü İSGB İl Koordinatörü Mahmut ÇAMLI eşlik etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin Keren, tetkik çalışmalarında başarılar dileyerek kurumlarımızda kalite ve standardizasyon çalışmalarının devamının gelmesi için desteklerini sürdüreceklerini ifade etti.

 

29-11-2023

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.