BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Minik Yüreklerden Dev Adım

Aslıhantepecik İlkokulu öğrencileri Halep´te yaşanan insanlık dramında mağdur olan kardeşlerine yardım gönderdi
Minik Yüreklerden Dev Adım

Öğrencilerimiz gönderdikleri yardımda; ‘Suriyeli kardeşlerimiz, Halep’te kuşatma altında olan kardeşlerimiz yalnız değilsiniz. Biz yanınızdayız!’ Her zaman muhtaç, mağdur, darda kalmış, zulüm altında, savaş alanında, sıkıntı içerisinde bulunan herkesin yardımına koşan aziz bir milletin torunlarıyız biz. Elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz. Gönlümüz her zaman sizin yanınızda olacak. Suriyeli kardeşlerimiz unutmayın her daim yanındayız. Elimizden gelen ne imkân varsa hepsini ortaya koyup yardımlarımıza devam edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımız seferberlik ilan etti. Gerek gönül seferberliği gerek yardım seferberliği olarak Suriyeli kardeşlerimize yardımlarımız devam edecek.” şekilde mesaj da gönderdiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK, sosyal sorumluluk sahibi bireyler olarak yetişen öğrencilerimizi gösterdikleri örnek davranıştan dolayı tebrik etti.

30-12-201630-12-201630-12-201630-12-2016

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.