Müdürler Kurulu Toplantısı Yapıldı
2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı 2. dönem Müdürler Kurulu Toplantısı, İlçemiz Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda gerçekleştirildi.![Müdürler Kurulu Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_02/01105133_DSC_9184.jpg)
Müdürler Kurulu Toplantısı’na İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK başkanlık etti. Gerçekleştirilen toplantıya İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mustafa UZUN ile okul ve kurum müdürleri katıldı. Toplantıya 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı 1. döneminin kısa bir değerlendirmesini yaparak başlayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK, 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı 1. döneminde yaptıkları başarılı çalışmalar için toplantıya katılan okul ve kurum müdürlerine teşekkür ederek aynı başarıyı 2. dönemde de beklediğini dile getirdi.