BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Nitelikli İstihdam için Nitelikli Yönlendirme" Teknik Destek Projesi İmzalandıAltıeylül Kaymakamlığı tarafından hazırlanan ve Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) tarafından desteklenen 'Nitelikli İstihdam için Nitelikli Yönlendirme' Teknik Destek Projesi Sözleşmesi imzalandı. Sayın Kaymakamımız Turgay Hakan Bilgin, GMKA Genel Sekreteri Sayın Abdullah Güç, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Hüseyin Aşık, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin Keren ve destek almaya hak kazanan kurumların yetkililerinin katılımı ile teknik destek projeleri sözleşme imza töreni gerçekleştirildi.  

Güney Marmara Kalkınma Ajansı tarafından 2022 Yılı Teknik Destek Projesi çağrısı kapsamında Balıkesir ve Çanakkale ilinden 19 proje başarılı bulunarak hibe desteği almaya hak kazandı. Altıeylül Kaymakamlığı tarafından sunulan proje kapsamında öğretmenlerimize Sertifikalı Kariyer Danışmanlığı eğitimleri verilerek öğrencilerimizin meslek seçimi ve hedef belirleme süreçlerinde danışmanlık yapması hedeflenmektedir. Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi (BİGEP) kapsamında ortaokul ve lise son sınıf öğrencilerimize birebir destek sağlayacak danışman öğretmenlik sistemine de katkıda bulunulacaktır. 

17-06-202217-06-202217-06-2022

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.