BALIKESİR
ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğrencimizden Sportif ve Akademik Alanda Başarı
![Öğrencimizden Sportif ve Akademik Alanda Başarı](/meb_iys_dosyalar/2017_03/23170910_IMG-20170323-WA0014.jpg)
BENGİ projesi kapsamında il genelinde yapılan deneme sınavında ilçemizde 2. ve ilimizde 5. olan Kuvayı Milliye Ortaokulu öğrencisi Ayşe TOKTAŞ, ata sporumuz okçulukta Balıkesir 3.sü olarak Mayıs ayında Antalya´da yapılacak olan Okul Sporları Yıldızlar Okçuluk Türkiye Şampiyonası´na katılmaya hak kazanmıştır. Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.