BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Bazlı Bütçe Harcama İşlemleri Semineri Düzenlendi

Okul Bazlı Bütçe Harcama İşlemleri Semineri Düzenlendi

Okul Bazlı Bütçe Uygulama sisteminin daha işlevsel hale getirilmesi, Temel Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı okulların ihtiyaç ve taleplerinin yerinde ve zamanında karşılanması, kaynakların ihtiyaç bazında daha etkin ve verimli kullanımının sağlanması, tasarruf tedbirlerinin uygulanabilmesi ve okul yöneticilerinin yetki ve sorumluluklarının arttırılması amacıyla Temel Eğitim Genel Müdürlüğünce belirlenen harcama kalemlerindeki ödeneklerin anaokulu, ilkokul ve ortaokullar adına gönderilerek harcamaların okul müdürlükleri tarafından yapılmasına yönelik Yarış Ortaokulunda Okul Bazlı Bütçe Harcama İşlemleri Semineri düzenlendi.

Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Başyardımcısı Osman GÖNÜLAL tarafından gerçekleştirilen seminere İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin KEREN, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Ahmet HAYAT ve Müdürlüğümüze bağlı anaokulu, ilkokul ve ortaokul idarecileri ile memurlar katıldı.

28-07-202228-07-202228-07-202228-07-2022

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.