BALIKESİR
ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul - Sektör İşbirliği
![Okul - Sektör İşbirliği](/meb_iys_dosyalar/2017_01/19145730_photo_2017-01-19_14-52-13.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünün 2016/21 sayılı genelgesi doğrultusunda Okul-Sektör İşbirliğinde Mesleki ve Teknik Eğitim Okul Yönetim Kurulu çalışmaları kapsamında Şube Müdürümüz Sami Akoğlan başkanlığında Sektör Temsilcileri ve Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı Okul Müdürleri ile 18/01/2017 Çarşamba Günü Altıeylül yeni öğretmenevinde toplantı yapıldı.