BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Sporları Ödül Töreni

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Millî Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde yürütülen okul sporları faaliyet programı kapsamında okullararası basketbol, futbol ve voleybol müsabakalarında başarılı olan okul ve öğrencilere Kurtdereli Spor Salonunda düzenlenen törenle kupa ve ödülleri takdim edildi.
Okul Sporları Ödül Töreni

28 Aralık 2018 Cuma günü Kurtdereli Spor Salonunda gerçekleştirilen ödül törenine Altıeylül Belediye Başkan Vekili Sayın Fahrettin KOCAMAN, İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Yakup YILDIZ, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Lokman ARICIOĞLU,  İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ÇELİK, Karesi İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Sami GÜNNÜ, İl Millî Eğitim Şube Müdürü Sayın İslam AKTEPE, idareci, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Ödül töreninde konuşan Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Lokman ARICIOĞLU, “Gençlerimiz bu faaliyetlerle boş zamanlarını daha etkin ve verimli geçiriyor, spor hayatlarına büyük tecrübe katarak müsabık sporcu olma yönünle ilerliyorlar. Kurum olarak bizler de tüm tesislerimizle gençlerin hizmetindeyiz. Bu heyecanlı müsabakaları bizlere yaşatan başta sporcu kardeşlerimiz olmak üzere, öğretmen ve idarecilerimize bir kez daha teşekkür ederim” dedi.

Bengi projemizin en önemli adımlarından biri sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetler diyerek sözlerine başlayan İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Yakup YILDIZ: “Bizler, öğrencilerimizin akademik başarılarının yanı sıra sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetlerde de en önde olmasını ve bu alanlarda kendilerini yetiştirmelerini çok önemsiyoruz. Spor, her şeyden önce dostluk, kardeşlik demektir. Önemli olan bu müsabakalarda yarışmaktır. Sizler, bu medeni cesareti göstererek en güzel şekilde yarıştınız ve bu ödülleri almaya hak kazandınız. Emeği geçen bütün beden eğitimi öğretmenlerimize, antrenörlerimize ve okul müdürlerimizin şahsında tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

31-12-201831-12-201831-12-201831-12-201831-12-201831-12-201831-12-2018

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.